Menu
Creation as the most important part of dance life


OUR
PROJECTS.

Танцювальний табір "Art-Summer"
Проект, що включає в себу як тренування, так і творчу програму в літній період
Вже чотири роки серпень-місяць наповнений яскравими враженнями! В таборі дитина може відновити та підтримати свою фізичну форму, навчитися новому та, найголовніше, створити щось власне! Не проходить "Art-Summer" і без цікавих сюрпризів, крутих майстер-класів та незабутніх івентів!

ChoreoMix

Квести
Акторська майстерність

Джеми

Freestyle

Екскурсії

FitnesMix

Батли
Новогодній проект "YolkaParty"
Масштабний inside-fest, де хореографами являються танцівники студії
Кожного року "YolkaParty" радує нас неймовірними креативними ідеями, яскравими образами і талановитими постановками, в яких живе ціла історія! Це величезний клопіткий процес підготовки та тренувань з фінальною вечіркою та визначенням переможця!
Хореографічні вистави
Поєднання акторської майстерності та хореографії в одне ціле
Танцівники студії "Артес" вивчають акторськую майстерність як самостійний окремий предмет під керівництвом діючих акторів театру, що допомагає не тільки виразити себе під час танцю, але і грати цілі вистави, понирюючи у театральний процес "з головою".
більш 200
учасників
5
вистав
більш 5000
глядачів
Freedom, ArtesFAM, Be Strong
Масштабні концерти в кінці навчального року, які демонструють результати і досягнення
В червні такі концерти стають неймовірною фінальною точкою перед літніми канікулами. На сцені представлені більше 20 нових різноманітних постановок з дітьми різного віку та рівня. Це, в першу чергу, свобода в танці, творчості, думках, а кожен глядач в залі може стати частиною цього перформансу, відчути круту атмосферу драйву та ніжності!
Є ідея?!
Ми завжди відкриті до нового!
Просто напиши нам!
Ім`я
Телефон
E-mail
Ваші ідеї